Jak se konečně naučit anglicky aneb Anglicky Fantasticky nejen pro věčné začátečníky

Je mi velkou ctí se zde zmínit o projektu Libora Činky, který mnoho let vymýšlel a připravoval vysněný systém, který KAŽDÉHO naučí rychlou a zábavnou formou angličtinu. Přišel s výukovým projektem

Anglicky Fantasticky,

který spatřil světlo světa již minulý rok a nyní ho pro velký úspěch opakuje. Bojujete-li stále dokola s výukou angličtiny, jste věční, nemotivovaní začátečníci, pak přesně pro Vás tento program je.

Jedná se o unikátní paměťová videa vzniklá na základě 20ti leté praxe s tréninky paměti (společnost pro trénování paměti opakovaně zvala Libora Činku přednášet, neboť jeho kurzy předčily i přednášky renomovaných vědců a lektorů, včetně jedné z nejúspěšnějších soutěžících na světové mozkové olympiádě s dvojnásobným mistrovským titulem). Světově nejmodernější výukové prostředí na internetu (platforma Kajabi), kde se Vám každý den zpřístupní speciální lekce ke stažení ve formě pdf, mp3, videí a vy tak budete moci již po cca 15 minutách denně hravými postupy ovládnout nejpodstatnější části angličtiny. Program je připraven tak, abyste v jazyce začali myslet a mohli komunikovat automaticky (bez zpomaleného přemýšlení o gramatice). Přístup k němu je trvalý, lze k němu opakovaně kdykoliv přistupovat dle Vámi zvoleného tempa (včetně vašich blízkých). K dispozici je speciální rozhraní pro komentáře a můžete se ptát a požádat o radu.

Pokud chcete nahlédnout na výuku uvnitř Anglicky fantasticky, tak se pro zajímavost podívejte na

videa,

reference a další informace od Libora, s možností zakoupení programu do 15. října 2014.

Iva Kouklová