Prodejte snadno jakoukoliv nemovitost díky fungujícím prodejním technikám!

NOVINKA! Minikurz ve formě animačních videí, jasné a přímo k věci!

Chci vstoupit do kurzu
 • Dostanete přes 30 tipů pro zdárný prodej nemovitosti. Díky tomu prodáte nemovitost mnohem snáz a v co nejkratším čase.

   

 • Vaše fotografie zaujmou v záplavě ostatních nabídek

  Díky tomu, že se dozvíte, jaké rušivé prvky nesmějí být na fotografiích, mnohem snáz uděláte fotky, které potenciální zájemci budou nadšeně hltat. Naučím Vás jednoduché principy, jak udělat super fotku a nebudu Vás nutit do nákupu žádného „děla“.  Téma focení je, jako ostatní, zpracováno v animovaném videu, ze kterého snadno všechno pochopíte. Fotku dokážete díky přesnému návodu udělat i s průměrným kompaktem nebo kvalitním chytrým telefonem. Budete mít úplně jasno, uvidíte přes 50 příkladů fotografií jak ANO a jak NE, které si můžete stáhnout v PDF.

 • Zájemci budou nadšení z vašeho textu inzerátu

  Dostanete přesný návod jak postavit obsahově lákavý inzerát, a to i k horší nemovitosti. Inzerátem zaujmete co nejvíc zájemců. Budete přesně vědět, jakých chyb se při psaní inzerátu vyvarovat, uvidíte ukázky, jak inzerát nemá vypadat a naopak ukázky super inzerátů, které rozhoupou zájemce k zvednutí telefonu. Budete mít k dispozici formulační obraty, které Vám s napsáním inzerátu pomohou.

 • Budete znát jednoduché tipy na drobné úpravy v nemovitosti

  Tyto drobnosti pomohou zanechat na zájemci nejlepší možný dojem a především zajistí, aby nemovitost zbytečně neodradila. Nebojte se, nebudu Vám navrhovat výmalbu, ani rekonstrukci : )

 • Dozvíte se, jak vést ideálně průběh prohlídky a jak si naklonit zájemce na svoji stranu

  Budete přesně vědět, jaké informace při prohlídce říkat a jaké si naopak odpustit, aby zájemce získal z prohlídky ten nejlepší možný dojem. Naučím Vás jednoduchou komunikační techniku, díky které získáte v průběhu prohlídky maximální důvěru zájemce a prolomíte ledy.

 • Uslyšíte fatální větu, kterou říká většina nadšených zájemců při prohlídce, která má negativní dopad na zdárný obchod

  Naučíte se, jak s větou naložit a zvrátit tak situaci ve zdárný prodej.

 • KE VŠEM LEKCÍM ZÍSKÁTE OKAMŽITÝ PŘÍSTUP

  Celý kurz dostanete najednou, v přehledné formě animačních videí, v online rozhraní. Kdy, jak rychle a kolikrát si to projdete, je jen na vás, přístup k němu budete mít již napořád.